• Aralık
Ora

Outlet, Temalı Park, sinema, konser, otel, fuar, sergi hepsi bir arada, Ora’da!
Düşünün... Bir işadamı haftasonu çok önemli bir kongreye katılırken, aynı mekanda küçük oğlu dinazorların yaşadığı esrarengiz bir dünyaya adım atıyor, yine aynı mekanda eşi, o aklına takılan ayakkabıları çok uygun bir fiyata buluyor, annesi otelde dinlenirken, kızı en sevdiği grubun konserine gitme şansı buluyor.
Sonra hepberaber, güzel bir yemek yiyorlar. Ardından arslanların ateş çemberlerinden atlayışlarını izliyorlar… Sonra isteyen masaj yaptırsın rahatlasın, isteyen spor yapsın, ter atsın, isteyen büyük bir konfor içinde rüyalara dalsın.
Ora’yı her yerden farklı kılan tüm bu fonksiyonların bir arada, kocaman ve bambaşka bir dünyada buluşması...

devamı
Ora Arena

SMG Europe tarafından işletilen 6300 kişi kapasiteli Ora Arena İstanbul'un ilk çok amaçlı arenası olup 17 milyonluk nüfusa kolay erişim imkanı sağlamaktadır. İstanbul’daki mevcut mekanlardan farklı olarak eğlenceyi 12 aya yayma amacıyla inşa edilen Ora Arena, fonksiyonel ses sistemi, ışıklandırması ve donanımı ile canlı gösteriler için özel olarak dizayn edilmiştir.
Esnek oturma düzenine sahip arena; aile eğlenceleri, müzikal ve tiyatro, ulusal ve uluslararası konserler ve spor aktivitileri gibi geniş bir yelpazede, farklı kapasitelere ihtiyaç duyan birbirinden farklı etkinliklerin sahne almasına olanak sağlıyor. Uluslararası turnelerin operasyonel gereksinimlerini kolayca karşılayabilecek benzersiz sahne arkası, yükleme ve prodüksiyon olanakları Ora Arena’yı bölgedeki diğer mekanlardan farklı kılmaktadır.

devamı
Ora Otel

Crowne Plaza Istanbul – Ora, InterContinental Hotels Group standartları ve profesyonel hizmet anlayışıyla, iş ve tatil amaçlı seyahat eden konuklarını ağırlıyor. Standarttan suitlere kadar her türlü konforun düşünüldüğü 273 odasıyla, Club Floor ayrıcalıkları, İş Merkezi, Sağlık Kulübü (havuz, masaj, hamam, fitness vs), yenilikçi cuisine anlayışı ile tüm misafirlerinin isteklerini en üst düzeyde karşılıyor. Son teknolojik ekipmanlar ile donatılmış 12 toplantı odası, 1 balo salonu, 2 Fuayesi ile konferans, toplantı, düğün, davet ve organizasyonlarını profesyonel ekibi ile gerçekleştiriyor.
Holiday Inn Express Istanbul – Ora, Kahvaltı ikramı dahil konaklama prensibi ile, yepyeni bir hizmet anlayışı sunarak, iş amaçlı, turistik amaçlı ve/veya ailecek İstanbul’a seyahat eden misafirleri, kendilerini evlerinde rahat hissettiği gibi, konforlu, sade, modern bir atmosferde ağırlıyor. 128 standart odası, 12 kişilik A/V ekipmanları ile donatılmış toplantı odası, Great Room (self-servis kahvaltı, bar ve dinlenme salonu) ile birlikte Türkiye’de yepyeni bir “Express” konsept anlayışını dinamik, profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle misafirlerine sunuyor.

devamı
Ora Convention

SMG Europe tarafından işletilen Ora Convention İstanbul, Ora’nın benzersiz atmosferinde, şirket etkinlikleri ve ürün lansmanlarından, küçük sergi ve toplantılara kadar her türlü faaliyete elverişli, 9000 m2’ye yayılmış esnek bir mekan. İş dünyası ve network aktiviteleri için ideal olan dünya standartlarındaki organizasyon olanakları, katılımcı ve delegelerinizi fazlasıyla etkileyecek.
Toplantılardan arda kalan zamanlarda ise delegeleriniz, birkaç adım uzaklıktaki Ora Outlet, oteller, Landora Temalı Park ve diğer tesislerin keyfini çıkarabilecekler. Ora’da yer alan Crowne Plaza Istanbul – Ora ve Holiday Inn Express Istanbul – Ora otelleri iş birliği ile Ora Convention İstanbul sosyal etkinlikler ve iş dünyası için ideal bir merkez konumunda.

devamı
Landora Temalı Park

ITPS tarafından işletilen Landora çocukların eğlenirken aynı zamanda öğrenmelerine olanak sağlayan “edutainment” konsepti temel alınarak geliştirilmiştir. Temalı parkın kapalı bölümünde, kültürel aktivitelerin yapılabileceği bir çocuk tiyatrosu, çocukların eğlenerek öğrenebileceği ve deneysel öğretilerin gerçekleşeceği atölyeler ve süreli sergiler, doğum günü partileri için özel tasarlanmış parti odaları yer almaktadır. Çocukların sağlıklı bir ortamda, hijyenik ve güvenli bir şekilde eğlenebilmesine imkan sağlayacak her türlü imkan Landora Temalı Park içerisinde oluşturulmuştur.

devamı
Ora Outlet

Jones Lang LaSalle tarafindan işletilen Ora Outlet, 145.000 m2’lik alan üzerine kurulu, toplamda 60.000 m2 kiralanabilir alani ve 2500 araçlık kapalı otoparka sahiptir. Outlet’de, her kategoriden ünlü ve sevilen markalar yer almaktadır.  Tüm ev, elektronik, GSM ihtiyaçlarının giderebileceği alt zemin katta ayrıca yakında faaliyete geçecek olan market ve mobilyacılar çarşısı yer almaktadır. Ora Outlet zemin katta; hazır giyim, oyuncak, aksesuar, mücevher ve optik mağazaları, 1. katta genç ve spor giyim mağazaları bulunmaktadır.
Birbirinden farklı çeşit çeşit lezzetlerin ve mutfakların bulunduğu Ora Outlet’in her katında restaurant ve cafeler bulunmaktadır.  9 salonlu sinema kompleksi ve 2. katta bulunan 1.080 metrekarelik açık hava terası ziyaretçiler için ferah bir ortamda dinlenme imkanı sunar.

devamı
İşte “Efsaneler Yarışıyor” kazananları

İşte “Efsaneler Yarışıyor” kazananları...

Ulaşım & Servisler

Servis Saatleri

a) T1 Kabataş-Bağcılar hattında Yusufpaşa (Aksaray) durağında inip Metro hattına geçerek havalimanı istikametine gidin. Otogar durağında inip ORA Ücretsiz Müşteri Servisi’ni kullanın.

b) T1 Kabataş-Bağcılar hattında Zeytinburnu durağında inip Metro hattına geçerek Aksaray istikametine gidin. Otogar durağında inip ORA Ücretsiz Müşteri Servisi’ni kullanın.

M1 Aksaray-Havalimanı Metrosu ile her iki yönde de Otogar durağında inin ve ORA Ücretsiz Müşteri Servisi’ni kullanın.

M1 Aksaray-Havalimanı Metrosu ile her iki yönde de Otogar durağında inin ve ORA Ücretsiz Müşteri Servisi’ni kullanın.

Ora İstanbul Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme A.Ş

Altıntepsi Mahallesi, Kemer Sok. No:3 Bayrambaşa İstanbul / Türkiye

T 0212 443 15 00 F 0212 443 15 01

T 0212 640 25 20 F 0212 640 03 59

Ora Ücretsiz Müşteri Servisi Bilgi Hattı 0549 540 01 01